Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМакарій (Дядюсь), ієромонахВійськові капелани побували у зоні АТО
Новини

Військові капелани побували у зоні АТО

22 лютого 2017 р. Волинські капелани із військовослужбовцями у зоні АТО. Світлина з архіву протоієрея Андрія Мовчанюка З благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла відбулася чергова благодійна поїздка на Схід.

Цього разу в зону АТО вирушили протоієреї Андрій Мовчанюк (Гаразджа), Іван Гуреєв (Підгайці), Віталій Антонюк (Забороль) та священик Валерій Владика (Сьомаки).

Капелани відвідали бійців 92-ї ОМБр, передавши їм гуманітарну допомогу. Окрім традиційних пакунків, привезли для солдат дуже багато домашніх вареників, голубців та котлет, які виготовили парафіяни. Душпастирі традиційно відвідали й вихованців дитячого будинку творчості, дитсадка Мар’їнки та зведеної школи Красногорівки (які раніше навчалися у різних закладах). Їм теж привезли подарунки.

Також капелани молилися у Волновасі разом з ієромонахом Макарієм (Дядюсем), який зараз опікується місцевою парафією Всіх волинських святих. У грудні минулого року керуючий нашою єпархією відправив чин заснування цього храму та поставлення хреста, оскільки Волноваха є містом-побратимом Луцька. Церква будується у пам’ять про воїнів-волинян, які загинули під цим райцентром.

25 лютого 2017 р.
Інші новини за рубриками: Благодійність, Діти і молодь, Церква і держава, Капеланська служба єпархії, Протоієрей Валерій Владика, Священик Іван Гуреєв, Ієромонах Макарій (Дядюсь), Протоієрей Андрій Мовчанюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери