Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЛокачинський деканатУ Локачах освятили хреста в пам’ять жертв голодомору
Новини

У Локачах освятили хреста в пам’ять жертв голодомору

Чин освячення та панахиду по загиблих служили декан протоієрей Ігор Дружинець, інше місцеве духовенство. Цей меморіальний знак виготовлено з благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла та стараннями отця Ігоря. Його встановлено на території каплиці Преображення Господнього – пам’ятки архітектури місцевого значення, а поряд знаходиться хрест на спомин про дівчат, замучених монголо-татарами.

У скорботному слові душпастир наголосив, що ми, християни ХХІ століття, зобов’язані  не забувати молитися за тих замучених голодом українців. «І до хреста, який ми встановили й освятили, зможуть прийти всі локачани, щоб помолитися за ці душі», – зазначив благочинний.

Насамкінець о. Ігор подякував за безкоштовне виготовлення хреста Русланові Шумуку, депутатові селищної ради, за його встановлення – Русланові Вознюку, а також іншим жертводавцям.

Зі священнослужителями молилися селищний голова Богдан Іус, заступник голови райдержадміністрації Наталія Софронова, депутат обласної ради Михайло Скоп’юк, інші миряни.

2 грудня 2015 р.
Інші новини за рубриками: Локачинський деканат
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери