Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЛокачинський деканатУ Високих Цевеличах Локачинського деканату освячено храм
Новини

У Високих Цевеличах Локачинського деканату освячено храм

4 вересня 2016 р. Божественна Літургія у храмі Апостолів Петра і Павла в с. Високі Цевеличі Локачинського деканату. Очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив церкву Апостолів Петра і Павла в цьому селі, яку відновлено після пожежі внаслідок удару блискавки, та відправив Божественну Літургію.

У проповіді владика наголосив, що Божий дім, куди приходить людина, визначає її місце у світі. Чого б нас не вчили, в душі ми залишалися християнами, адже при першій можливості йдемо до храму, за відсутності гонінь на Церкву – одразу будуємо святині. Навіть несвідомо ми шукаємо Бога, бо складаємося з душі й тіла. А наша душа нас турбує, підкреслив високопреосвященний. У ній живе незбагненне почуття, про яке ми дуже багато говоримо, – любов. Наша поява на землі – це прояв Божої любові, і з нею Господь у подальшому опікується над нами. І саме це почуття завжди навертає нас до Бога. Тому цей храм був будований: саме любов спонукала до цього. І бажання бути з Богом, – є найкращим проявом нашої душі.

Разом із архієреєм служили декан протоієрей Ігор Дружинець, цуманський декан протоієрей Тарас Манелюк, настоятель місцевої парафії протоієрей Іван Засєдко, духовенство Локачинського та Ківерецького благочинь.

Керуючий єпархією нагородив церковною відзнакою о. Івана та вручив митрополичі благословенні грамоти громаді й жертводавцям.

Разом з усіма молилися голова райради Борис Ковальчук, голова Козлівської сільської ради Леонтій Литвинчук, інші представники влади та громадськості.

25 вересня 2016 р. Інші новини за рубриками: Локачинський деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери