Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЛокачинський деканатДуховенство єпархії взяло участь у Дні захисту дітей
Новини

Духовенство єпархії взяло участь у Дні захисту дітей

Священик Андрій Ротченков, директор Центру християнського виховання дітей і молоді, що в обласному центрі, взяв участь у телерадіомарафоні «Поспішаймо робити добро».

Цей благодійний захід з нагоди Міжнародного дня захисту дітей провело Волинське відділення Дитячого фонду України в ефірі державного телеканалу «Нова Волинь» за участю релігійних конфесій, інших доброчинців. Мета – збір коштів на благодійні програми. Отець Андрій, зокрема, передав благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла, розповів про діяльність Центру, у цілому недільних шкіл єпархії, про капеланське служіння в дитячих лікарнях, соціальне служіння парафій та монастирів.

Цього ж дня в Локачах декан протоієрей Ігор Дружинець та інші місцеві душпастирі були учасниками відзначення цього свята. Благочинний розпочав його з молитви. У вступному слові він побажав усім Божого благословення і миру. На завершення діти воїнів АТО зі всього району отримали молитовники та солодкі подарунки від громад Київського Патріархату. Участь у заході взяли також голова РДА Віктор Дудечко, голова райради Борис Ковальчук.

3 червня 2016 р.
Інші новини за рубриками: Локачинський деканат, Луцький міський деканат, Священик Андрій Ротченков
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери