Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниКуліш Олег, священикУ Рудні Рожищанського деканату освятили храм Архістратига Михаїла
Новини

У Рудні Рожищанського деканату освятили храм Архістратига Михаїла

Єпископ Володимир-Волинський Матфей із благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла здійснив чин освячення церкви й відправив у ній Божественну Літургію.

Громаду сіл Рудня, Ольганівка і Валер’янівка зареєстровано у 2006 році. Парафіяни збиралися на молитву в тимчасовому приміщенні, наданому сільрадою. Чин заснування Божого дому і поставлення хреста здійснив у 2007 році тоді ще єпископ Луцький і Волинський Михаїл. Віряни помалу своїми силами зводили невеликий храм у кінці села, аби мешканцям як Рудні, так і Ольганівки було недалеко добиратися до нього. А в 2012-му громада перейшла до новозбудованої святині.

У проповіді владика Матфей зазначив, що освячення престолу – не просто дійство, це велика таїна спілкування з Богом, місце, де особливим чином перебуває невидимий Бог. «Церква – це збір людей грішних, – зазначив преосвященний, – але вони каються, виправляються і визнають свої гріхи». Якби не благодать Божа, людина ніколи сама себе не спасла б та не могла би змінитися в кращу сторону. «Шукайте перш за все Царства Божого і правди його», як пишеться в Євангелії. Бо Христос шукає душу і серце людини, аби кожен зміг до Нього прийти, наголосив насамкінець архіпастир.

Із ним служили декан протоієрей Василь Шняк, настоятель парафії священик Олег Куліш та інше місцеве духовенство. З усіма молилися голови райдержадміністрації Інна Гайворонська, міста Рожище В’ячеслав  Поліщук та місцевий сільський голова Світлана Якимлюк.

23 листопада 2015 р. Інші новини за рубриками: Рожищанський деканат, Священик Олег Куліш, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери