Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниКіверецький деканатОсобливе успенське Богослужіння відбулося в Жидичині
Новини

Особливе успенське Богослужіння відбулося в Жидичині

28 серпня 2016 р. Святкова Єрусалимська Рання з чином погребіння плащаниці Пречистої Діви Марії. Світлина інформаційної служби єпархії.

На Успіння Пресвятої Богородиці в чоловічому монастирі Святителя Миколая Чудотворця, що в с. Жидичин Ківерецького деканату, відправили Єрусалимську Ранню з чином погребіння плащаниці Пречистої Діви Марії.

Відправу очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. З ним служили єпископ Володимир-Волинський Матфей, декан монастирів єпархії та намісник обителі архімандрит Константин (Марченко) та інше духовенство.

Відправа проходила традиційно, як щороку: розпочалася в домовому храмі Преподобного Миколи Святоші, потім – хресний хід до каплиці на скиту Святого Духа, де продовжилась Служба. Але вперше, як повідомив сайт Chernectvo.org, на свято прибула хресна хода з с. Липляни, від скиту Апостолів Петра й Павла.

Це вже вшосте у Жидичині відправляють таке Богослужіння на честь Успіння Пресвятої Богородиці. У давні часи такий чин відправ був розповсюджений, проте з часом забувся. І лише з ХІХ ст. почав відроджуватися у монастирях.

29 серпня 2016 р. Інші новини за рубриками: Ківерецький деканат, Архімандрит Константин (Марченко), Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери