Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниКіверецький деканатКеруючий єпархією очолив свято Тростянецької ікони
Новини

Керуючий єпархією очолив свято Тростянецької ікони

21 серпня 2016 р. Божественна Літургія в храмі Святої Трійці в с. Тростянець Ківерецького деканату. Світлина інформаційної служби єпархії.

У день вшанування чудотворного образа Богоматері з Дитятком митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію у храмі Святої Трійці с. Тростянець Ківерецького деканату. Із владикою служили настоятель парафії протоієрей Сергій Ледвовк, священнослужителі Луцького міського деканату, Львівської єпархії та місцеве духовенство.

У проповіді архієрей зауважив, що сьогодні до Божого дому прийшли різні люди, що мають на серці бажання воздати шану, помолитися, отримати заступництво Спасителя і Діви Марії. Наші предки будували цей храм як захист духовних цінностей Русі-України. Тому «нехай Пресвятая Богородиця захистить усю Вкраїну від усякого лиха і благословить життя мирне», – побажав високопреосвященний.

Після Відправи вручено церковні відзнаки тим, хто особливо потрудився на духовній ниві, зокрема Сергієві Мосійчуку та Любові Карп’юк.

До молитви долучився сільський голова Олександр Ковальчук.

Напередодні свята о. Сергій зустрів піших паломників, які йшли з Луцька, щоби вшанувати чудотворну реліквію.

23 серпня 2016 р. Інші новини за рубриками: Ківерецький деканат, Протоієрей Сергій Ледвовк, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери