Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниХромяк Андрій, священикВикладачі ВПБА виступили з доповідями у Польщі
Новини

Викладачі ВПБА виступили з доповідями у Польщі

26 жовтня 2016 р. Cвященик Андрій Хромяк на міжнародній науково-практичній конференції у Любліні. Світлина з сайта Vpba.org Кандидат богословських наук священик Андрій Хромяк та кандидат філософських наук Ігор Сацик представляли Волинську православну богословську академію на міжнародній науково-практичній конференції. Захід на тему «Милосердя і право. Канонічно-екуменічні аспекти милосердя» провели факультет права, канонічного права і адміністрування та Інститут канонічного права Люблінського католицького університету ім. Йоана-Павла II. Про це повідомив сайт Vpba.org.

Науковці розглядали теми: аспекти милосердя у Священному Писанні, вимір милосердя в церковно-кримінальному праві, милосердя в дисципліні Католицьких Східних Церков, милосердя у медіальному розумінні. Отець Андрій виступив із доповіддю «Вчення Православної Церкви про милосердя Боже», Ігор Сацик – «Універсальний вимір милосердя Божого в богослів’ї святих Григорія Ниського та Максима Сповідника».

Закриваючи конференцію, керівник кафедри о. Кшиштоф Бурчак, зокрема зазначив, що прослухавши доповіді, він не знайшов різниці у розумінні милосердя Божого між православними та католиками.

31 жовтня 2016 р.
Інші новини за рубриками: Міжконфесійні контакти, Волинська православна богословська академія, Священик Андрій Хромяк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери