Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниХромяк Андрій, священикНову церкву відкрито в Жабці
Новини

Нову церкву відкрито в Жабці

27 грудня 2015 р. Біля храму Великомученика і цілителя Пантелеймона в с. Жабка Ківерецького деканату. Світлина інформаційної служби єпархії

Освяту храму Великомученика Юрія Переможця в с. Жабка Ківерецького деканату та Божественну Літургію очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Божий дім спорудили тут за два роки.

Хоча це й проста будівля, але в ній, за словами архієрея, є присутність Христа, і промисел Усевишнього привів сюди вірних на Богослужіння. «Постава храму – то чудо, – зазначив високопреосвященний, – це як дихання любові навколо нас». Віднині, звернувся він до парафіян, ви – повноцінна громада, молитвами якої берегтиметься село від будь-якого лиха та перебуватиме на ньому благословення Господнє.

З архієреєм служили: декан протоієрей Іван Семенюк, настоятель парафії священик Андрій Хромяк, інше місцеве духовенство, а також із Київщини. У Відправі взяв участь сільський голова с. Прилуцьке Валентин Арчибасов.

28 грудня 2015 р. Інші новини за рубриками: Ківерецький деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Іван Семенюк, Священик Андрій Хромяк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери