Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниГринів Богдан, протоієрейЗавершили читання Невсипущого Псалтиря
Новини

Завершили читання Невсипущого Псалтиря

7 квітня 2017 р. Завершення чинання Невсипущого Псалтиря у Волинській православній богословській академії. Світлина з сайта Vpba.org У Волинській православній богословській академії закінчили Невсипущий Псалтир, який читали протягом усього Великого посту. Про це повідомив сайт Vpba.org.

На завершення читання в академічному храмі Всіх волинських святих ректор духовного вишу протоієрей Володимир Вакін очолив подячний молебень та панахиду. На них востаннє поминались імена за здоров’я та за упокій, які подали для молитовного згадування під час безперервного читання Невсипущого Псалтиря протягом Великого посту.

Із ректором служили декан богословського факультету протоієрей Василь Лозовицький, благочинний домового храму ієромонах Іларіон (Зборовський), духівник академії протоієрей Богдан Гринів, духовенство професорсько-викладацького складу та інспекції.

Отець Володимир звернувся до студентів зі словами подяки. «Читання Невсипущого Псалтиря під час Великого посту звершується, щоб посилити молитовний подвиг. Це особливо необхідно для духовного зростання, духовного вишколу кожного студента духовної школи», – наголосив очільник ВПБА.

10 квітня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Волинська православна богословська академія, Ієромонах Іларіон (Зборовський), Протоієрей Володимир Вакін, Протоієрей Богдан Гринів, Священик Василь Лозовицький
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери