Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниГой Микола, протоієрейВладика Михаїл очолив храмовий празник луцької Миколаївської церкви
Новини

Владика Михаїл очолив храмовий празник луцької Миколаївської церкви

19 грудня 2015 р. Церква Святителя Миколая Чудотворця в Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії

З нагоди престольного свята в храмі Святителя Миколая Чудотворця (просп. Відродження, 46) відправили Літургію та освятили накупольний хрест дзвіниці, що будується поряд Божого дому. Службу очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

У проповіді високопреосвященний зазначив, що святий Миколай робив добро та служив людям. І зараз він діє так, за словами архіпастиря, аби спонукати батьків чи інших жертводавців чинити добро дітям і приносити радість оточуючим.

Та Миколай був не лише благодійником, а й ревнителем віри, запевнив архієрей. Бо саме віра, за словами митрополита, дає нам можливість єднатися з Христом. Укріпляючи у вірі, святі ведуть нас до Царства Божого, до життя в любові, до духовності, як наголошує владика. Бог стає людиною через Свою велику любов до світу, щоб обожнити людину. «Милості хочу, а не жертви», каже Творець на сторінках Біблії. Господь проявляє Свою милість, бо життя людини з Богом – найбільше блаженство, сказав насамкінець митрополит Михаїл.

З архієреєм служили – канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, настоятель парафії протоієрей Микола Гой, її клірик протоієрей Микола Лазука, інше міське та районне духовенство.

21 грудня 2015 р. Інші новини за рубриками: Луцький міський деканат, Протоієрей Микола Гой, Протоієрей Микола Лазука, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Микола Цап
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери