Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниДіти і молодьВолинські священики взяли участь у всеукраїнському форумі
Новини

Волинські священики взяли участь у всеукраїнському форумі

Протоієрей Юрій Близнюк, інспектор з питань місійної діяльності, та протоієрей Петро Стеблина з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла побували на форумі керівників єпархіальних відділів у справах молоді нашої Церкви, яке проводило синодальне управління. Про це повідомляє сайт Сerkva.info.

Захід проходив із благословення Патріарха Філарета у Київській православній богословській академії під керівництвом архімандрита Макарія (Папіша), голови синодального управління у справах молоді. Душпастирі нашої єпархії звітували, зокрема, про те, що в Луцьку Церква тісно співпрацює з молоддю, у майже всіх міських храмах є недільні школи, працюють молодіжні братства. Спектр діяльності, за словами о. Юрія, – це організація та проведення літнього відпочинку для молоді, піші прощі, паломницькі поїздки та заохочення молодих людей до активної діяльності. До Всесвітнього дня православної молоді на базі Волинської православної богословської академії, яка є також молодіжним центром, проводяться різноманітні заходи.

Учасники форуму торкнулися нагальних проблем, які несуть шкідливий вплив на сучасну молодь. Крім того, не оминули питань сект, інших культів та нетрадиційних релігійних практик, які на фоні катехізаторської та місіонерської байдужості викрадають молодь із Православ’я.

Потому всі присутні вирушили на Труханів острів у Києві, де знаходиться «Труханівська січ», аби ближче ознайомитися з місцем проведення дитячих та молодіжних таборів. Незважаючи на погодні умови, всі долучилися до козацького побуту та занурились в історію українського козацтва.

14 грудня 2015 р.
Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Луцький міський деканат, Протоієрей Юрій Близнюк, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Петро Стеблина
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери