Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниДеканат монастирівВолиняни були делегатами з’їзду православної молоді
Новини

Волиняни були делегатами з’їзду православної молоді

«Християнське виховання молоді – запорука здорового суспільства» – тема всеукраїнського заходу, який відбувся в Київській православній богословській академії з благословіння Патріарха Філарета.

Від нашої єпархії участь у з’їзді взяли: насельник чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця в с. Жидичин на Ківереччині ієромонах Никодим (Смілий), настоятель парафії Святителя Феодосія Чернігівського в Луцьку протоієрей Петро Стеблина, настоятель громади Преподобного Іова Почаївського в с. Човниця Ківерецького деканату священик Олег Чвир, голова молодіжного братства «Мирт», що діє при згаданій обителі, Любов Фрадинська. Вони були учасниками пленарного та секційних засідань.

Керівники єпархіальних відділів у справах молоді, духовенство, представники молодіжних осередків, громадських організацій, братств, викладачі недільних шкіл, представники активної молоді нашої Церкви обмінювались досвідом роботи, почерпнули чимало цікавого від цих зустрічей. Однак, хоча, на відміну від попередніх подібних зібрань, захід проходив жвавіше, не завжди була змога нашим делегатам виступити. Надіємося, що надалі організатори подбають про рівну змогу для слова.
23 лютого 2016 р.
Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Мирянські організації, Деканат монастирів, Ківерецький деканат, Луцький міський деканат
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери