Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниДеканат монастирівУ Луцьку відбулася презентація першого молитовника українською мовою шрифтом Брайля
Новини

У Луцьку відбулася презентація першого молитовника українською мовою шрифтом Брайля

Презентація першого молитовника українською мовою шрифтом Брайля. Світлина інформаційної служби єпархії.

У трапезній жіночого монастиря Святителя Василія Великого організатори проекту розповіли про його реалізацію, жертводавцям вручено єпархіальні нагороди.

На заході виступили: голова єпархіального інформаційно-видавничого центру протоієрей Віталій Собко, представник відділу організації благодійності та соціального служіння єпархії Валерія Лесюк, голова Волинського осередку молодіжної громадської організації людей з вадами зору «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук. Вони повідомили, що проект, здійснений з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та митрополита Луцького і Волинського Михаїла, за підтримки синодального відділу соціального служіння та благодійності «Eлеос-Юкрейн», розпочався на Волині у вересні минулого року й наші краяни зібрали половину коштів – 35 тисяч гривень. Поки що видано 400 примірників, які розповсюджуватимуть у спеціальні бібліотеки по всій Україні та інтернатах у Волинській області.

Тож о. Віталій вручив благословенні грамоти владики Михаїла основним благодійникам: Вадимові Коцазі – президентові Всесвітнього альянсу пауерліфтингу в Україні, Тетяні Єремеєвій – директорові Центру хірургії ока Професора Загурського, народному депутатові Сергієві Мартиняку (її одержав помічник парламентаря Олександр Пиза, який теж долучився до акції). Олександр Ширай – учасник АТО з Києва – одержить грамоту поштою.

Кілька присутніх незрячих отримали цю книгу. Тож на завершення всі учасники презентації перейшли в монастирський храм Великомучениці Катерини й одна із них прочитала з цього молитовника молитву за Україну.

2 лютого 2016 р. Інші новини за рубриками: Благодійність, Деканат монастирів, Валерія Лесюк, Протоієрей Віталій Собко
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери