Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниДеканат монастирівЗ нагоди свята Миколая Чудотворця в єпархії пройшло багато заходів (доповнено)
Новини

З нагоди свята Миколая Чудотворця в єпархії пройшло багато заходів (доповнено)

19 грудня 2015 р. Засвічення засвічення головної новорічної ялинки на Театральному майдані Луцька. Світлина інформаційної служби єпархії

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл 19 грудня взяв участь в традиційному засвіченні новорічної ялинки на Театральному майдані обласного центру. Архієрей виступив із вітальним словом.

Цього ж дня відбувся хресний хід від кафедрального собору Святої Трійці до пам’ятника святителеві Миколаю Чудотворцеві біля міської ради. За участі духовенства собору та студентів Волинської православної богословської академії ходу очолив декан собору протоієрей Микола Нецькар.

Священик Артем Кованський взяв участь у благодійному концерті «Миколай про тебе не забуде» для дітей-сиріт, дітей із малозабезпечених сімей та дітей, чиї батьки знаходяться в зоні АТО. Захід проходив у Палаці учнівської молоді.

За сприяння жидичинського чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця, що на Ківереччині, та сільської ради вперше відбулося відкриття новорічної ялинки в селі Жидичин. Про це повідомляє сайт Сhernectvo.org. У заході взяли участь вихованці недільної школи Свято-Миколаївського храму, які поставили виставу, розповіли вірші та співали пісень.

У деканатах єпархії духовенство долучалося до шкільних миколаївських свят. Зокрема, як повідомляє сайт Сerkva-kovel.com.ua, у храмі Великомученика Юрія Переможця (с. Дубова Ковельського районного деканату) вперше відбулось театралізоване дійство з нагоди торжества, яке підготували учні недільної школи за підтримки декана протоієрея Івана Бониса.

22 грудня 2015 р. Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Мистецтво, Чернецтво, Волинська православна богословська академія, Деканат монастирів, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Луцький міський деканат, Протоієрей Іван Бонис, Священик Артем Кованський, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Микола Нецькар
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери