Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниБойко Андрій, священикУ Старій Лішні відкрили пам’ятні знаки
Новини

У Старій Лішні відкрили пам’ятні знаки

24 червня 2016 р. Відкриття меморіальних дошок загиблим бійцям АТО – Анатолію Артеменкові та Ігореві Пугачу. Світлина з сайта Bug.org.ua Настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця цього села (Іваничівський деканат) священик Андрій Бойко очолив чин освячення двох меморіальних дощок загиблим бійцям АТО – Анатолію Артеменкові та Ігореві Пугачу.

Після молитви о. Андрій наголосив, що хлопці віддали своє життя за мирне небо над нами, за те, щоб ми проживали у вільній країні. Так вони стали прикладом для наслідування молодому поколінню.

Таблички встановлено на фасаді школі, в якій навчалися військовики. Участь у заході взяли також директор школи Ольга Дика, голова райради Андрій Бадзюк, інші представники влади і громадськості, рідні та близькі полеглих.

Анатолій Артеменко був сапером-добровольцем. Загинув 29 жовтня 2015 р. під час пожежі, яка сталася внаслідок вибуху боєприпасів на складі ЗСУ в м. Сватове Луганської області. Ігор Пугач був військовослужбовцем 51-ї окремої механізованої бригади. Загинув під Іловайськом на Донеччині (спершу був похований як невідомий). В обох залишилися неповнолітні діти.

30 червня 2016 р.
Інші новини за рубриками: Церква і держава, Священик Андрій Бойко
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери