Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниБодак Роман, протоієрейУ Дубовому освячено хреста на місці зруйнованої церкви
Новини

У Дубовому освячено хреста на місці зруйнованої церкви

6 травня 2017 р. Освячення хреста на місці церкви Юрія Переможця у с. Дубове. Світлина з архіву протоієрея Матвій Олійника.

З нагоди престольного свята великомученика Юрія Переможця у цьому селі Ковельського районного деканату, з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла, відбулось освячення хреста, встановленого на місці зруйнованого в 1944 р. храму.

Очолив чин освячення ратнівський декан протоієрей Роман Бодак. Із ним служили благочинні: ковельський міський – протоієрей Анатолій Александрук, настоятель парафії та ковельський районний – протоієрей Іван Бонис, старовижівський – священик Іван Зеленко та духовенство цих деканатів.

Після цього відбувся хресний хід до діючої Свято-Юріївської церкви, де з нагоди празника відбулась урочиста Літургія.

Як розповів настоятель громади о. Іван, на місці встановленого хреста у 1924–1928 рр. було збудовано церкву, яка простояла до 1944-го. У ній служив визначний церковний і громадський діяч архієпископ Ігор (на той час іще священик Іван Губа).

8 травня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Протоієрей Анатолій Александрук, Протоієрей Роман Бодак, Протоієрей Іван Бонис, Протоієрей Іван Зеленко
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери