Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниБезкоровайний Олександр, протоієрейВладика вручив медалі військовослужбовцям
Новини

Владика вручив медалі військовослужбовцям

6 грудня 2015 р. Вручення нагород у кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії

З нагоди Дня Збройних сил України митрополит Луцький і Волинський Михаїл вручив відзнаки шістнадцятьом воїнам, які боронять нашу землю на Сході України. Медаль «За жертовність і любов до України» отримали п’ять солдатів на прохання обласної організації ветеранів АТО, одинадцять нагород – від Спілки ветеранів Афганістану. Вручення відбулося у кафедральному соборі Святої Трійці після завершення недільної Божественної Літургії.

Високопреосвященний привітав усіх бійців, які захищають нашу Батьківщину – землю батьків. Під час проповіді він зауважив, що кожен має нести свою місію і кожному потрібно віддати шану. Якщо хтось не виконує свого призначення, за словами архієрея, то таке «розбалансування закону призводить до хаосу». Він сказав: «Наведіть порядок – і диявола проженете, при цьому опираючись на закон Божий та закон совісті». Митрополит побажав воїнам сміливості та пильності в боротьбі з ворогом, мирного неба над головою.

Потому керуючий єпархією відслужив панахиду по загиблих під час антитерористичної операції.

А 4 грудня духовенство єпархії взяло участь в урочистостях з нагоди Дня Збройних сил України.

Віце-канцлер та старший капелан протоієрей Олександр Безкоровайний на запрошення облдержадміністрації, обласної та міської рад взяв участь у заходах, які проходили в луцькому Палаці культури. Протоієрей Ігор Бігун, помічник володимирського міського декана, побував на урочистостях у міському Культурно-мистецькому центрі ім. Т. Шевченка.

7 грудня 2015 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Володимирський міський деканат, Капеланська служба єпархії, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Протоієрей Олександр Безкоровайний, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери