Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниБезкоровайний Олександр, протоієрейПредставник духовної консисторії благословив призовників
Новини

Представник духовної консисторії благословив призовників

Віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний в обласному військовому комісаріаті відслужив молебень за здоров’я воїнів, яких призвано на строкову службу цієї осені.

Отець Олександр у виступі зазначив, що відповідальна справа кожного чоловіка – боронити свій край. Він нагадав: багато в Церкві є святих, які за життя були військовими. Зокрема, 40 мучеників севастійських, які боронили свій народ і край, але за віру Христову були віддані на муки. Душпастир наголосив: «У війську завжди служили чоловіки, гідні цього покликання, – чесні, справедливі, мудрі, відважні, сповнені любові до рідних, держави». І саме такі воїни, за його словами, встояли в цей нелегкий час та дали достойну відсіч ворогові. Священик закликав новобранців молитися при кожній можливості за себе та рідних. «Ваша служба буде нелегкою, але приведе вас до спасіння», – зазначив душпастир.

Насамкінець о. Олександр окропив усіх присутніх свяченою водою.

12 листопада 2015 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Капеланська служба єпархії, Управління єпархії, Протоієрей Олександр Безкоровайний
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери