Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниБезкоровайний Олександр, протоієрейУ Новій Лішні поховали сапера Анатолія Артеменка
Новини

У Новій Лішні поховали сапера Анатолія Артеменка

7 листопада 2015 р. Чин похорону військовослужбовця Анатолія Артеменка. Світлина з сайта bug.org.ua

У рідному селі бійця на Іваничівщині чин похорону у каплиці Безсрібників Косми й Даміана на кладовищі в селі Нова Лішня очолив нововолинський декан протоієрей Стефан Фульмес. З ним служили настоятель парафії священик Андрій Бойко та інше місцеве духовенство.

Похоронна процесія пройшла від села Грибовиця, в якому солдат проживав з вагітною дружиною, до цвинтаря в Лішні, де спочивають його батьки. Серед проводжаючих були очільники району, громадські активісти.

Напередодні із військовиком попрощалися в Луцьку. В нижньому храмі кафедрального собору Святої Трійці віце-канцлер та старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний відслужив заупокійну літію. Він зауважив, що воїн віддав своє життя за мир у нашій державі. Душпастир закликав присутніх спільно молитися за душу військового, який, не боячись, відстоював права країни та спільноти українців у лавах армії. У відправі взяли участь активісти Автомайдану України, учасники АТО та інші небайдужі волиняни.

Анатолій Артеменко служив сапером у 2-й інженерній роті, мав 31 рік. Загинув військовослужбовець унаслідок вибухів на складах у Сватовому на Луганщині.

9 листопада 2015 р.
Інші новини за рубриками: Капеланська служба єпархії, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Нововолинський деканат, Управління єпархії, Протоієрей Олександр Безкоровайний, Священик Андрій Бойко
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери