Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниАтаманів Петро, протоієрейУ Луцьку моляться за юнака, постраждалого в ДТП
Новини

У Луцьку моляться за юнака, постраждалого в ДТП

27 грудня 2016 р. Благодійний вечір «Подаруй надію», де збирали гроші для постраждалого у ДТП юнака. Світлина з сайту volynnews.com.

За десятикласника Владислава Андрушківа, який досі перебуває в комі, підносять молитви у храмах священики, його родичі, друзі, вчителі та однокласники. Небайдужі організовують благодійні заходи, збираючи гроші на лікування хлопця.

Луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук взяв участь у благодійному вечорі «Подаруй надію», де вдалося зібрати 32 тисячі гривень для потерпілого. Душпастир промовив вступне слово, у якому нагадав, що життя – великий дар Божий, тож його важливо берегти. Учасниками заходу, що відбувся в Палаці культури обласного центру, були також представники влади, місцеві артисти й творчі колективи, вчителі Луцького НВК «Загальноосвітня школа-інтернат – правознавчий ліцей», де навчається юнак, рідні та друзі Владислава.

Зранку, перед доброчинним вечором, на прохання ліцею молитви проводили у церквах Луцька.

А протоієрей Петро Атаманів, настоятель парафії Святителя Йоана Золотоустого, храм якої знаходиться біля школи-інтернату, розповів: учителі, вихователі та учні щоранку в Божому домі звертаються до Господа з проханням про одужання постраждалого.

Владислава Андрушківа збив автомобілем п’яний водій на пішохідному переході 8 грудня. Зараз він перебуває в реанімації Волинської обласної дитячої лікарні.

30 грудня 2016 р.
Інші новини за рубриками: Благодійність, Діти і молодь, Луцький міський деканат, Протоієрей Петро Атаманів, Протоієрей Михайло Онищук
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери