Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниАлександрук Анатолій, протоієрейУ Любитові на Ковельщині засновано храм
Новини

У Любитові на Ковельщині засновано храм

25 червня 2016 р. Заснування церки Покрови Пресвятої Богородиці в с. Любитів Ковельського районного деканату. Світлина інофрмаційної служби єпархії Митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив чин заснування церки Покрови Пресвятої Богородиці в с. Любитів Ковельського районного деканату. Разом із владикою служили міський декан протоієрей Анатолій Александрук та районний – протоієрей Іван Бонис, інше місцеве духовенство.

Після відправи архієрей нагадав, що місце, на якому сьогодні поставлено хрест (колишній парк у центрі села), мало інше значення, Та сьогодні ми радіємо, що тут «возсіяла невидима, а в скорому часі – й видима благодать Божа». Тут люди зможуть «просити в Бога благословіння на всі свої земні справи і на спасіння своєї душі».

Керуючий єпархією подякував жителям села за ревність до православ’я та України. Згадавши Тараса Шевченка («В своїй хаті – своя правда...»), владика Михаїл зазначив, що зараз народ стоїть на своїй українській та християнській правді.

До присутніх також звернувся о. Іван, який розповів, що «справжні українці цього села протягом кількох років виношували ідею української церкви. У селі є старенька церква, але нову люди вирішили будувати українську. І сьогодні їхній величний і далекоглядний задум збувається. Село вперше приймає українського митрополита. І сьогодні, в день Віддання Тройці, нехай благодать Святого Духа зійде на це місце».

Під час свята виступили хор і діти недільної школи громади Великомученика Юрія Переможця з с. Дубове (Дубова). Привітали парафіян і представники влади, зокрема голова РДА Віктор Козак, голова райради Андрій Броїло та сільський голова Віктор Павлов.
27 червня 2016 р. Інші новини за рубриками: Протоієрей Анатолій Александрук, Протоієрей Іван Бонис, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери