Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниОприлюднено звернення Волинської єпархії УПЦ КП до Волинської єпархії УПЦ (МП)
Новини

Оприлюднено звернення Волинської єпархії УПЦ КП до Волинської єпархії УПЦ (МП)

26 червня 2017 р.  Єпархіальні збори, присвячені 25-й річниці утворення Київського Патріархату, на яких було прийнято звернення Волинської єпархії УПЦ КП до Волинської єпархії УПЦ (МП). Світлина інформаційної служби єпархії Закликаючи співбратів до єдності, автори документа наголошують: розділення Православної Церкви в Україні справляє негативний вплив на все суспільне життя, а те, що велика частина священнослужителів УПЦ (МП) симпатизує «русскому миру», є однією з причин російського вторгнення в Україну.

«Навіть ні секунди не сумніваємося, що в надрах УПЦ МП ... є здорові, розумні, адекватні та патріотичні сили, які все це прекрасно розуміють». Тож «таким думаючим, хоч і несміливим» потрібно «мужньо прийняти відповідальне та історичне рішення по остаточному відходу від РПЦ задля якнайшвидшого об’єднання українського православ’я в єдину Помісну Православну Церкву».

Документ, прийнятий на єпархіальних зборах, присвячених 25-й річниці утворення Київського Патріархату, опублікувала інформаційна платформа «Схола».

Повністю звернення можна прочитати тут.

10 липня 2017 р. Інші новини за рубриками: Міжконфесійні контакти
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери