Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниДуховенство єпархії благословило випускників
Новини

Духовенство єпархії благословило випускників

24 червня 2017 р. Митрополит Михаїл окроплює освяченою водою випускників луцьких загальноосвітніх навчальних закладів. Світлина інформаційної служби єпархії З нагоди випуску в загальноосвітніх навчальних закладах священнослужителі відправили молебні для випускників, їхніх батьків та вчителів.

Зокрема, такі богослужіння відбулися у кафедральному соборі Святої Трійці. На завершення одного із них митрополит Луцький і Волинський Михаїл наголосив на тому, аби кожен із випускників зміг знайти своє місце в житті. Адже ми не просто так приходимо у цей світ, а Господь вибирає нас для певної мети. Тому архієрей побажав примножити ті таланти, які нам дав Бог, проживати кожну хвилину життя, усвідомлюючи її неповторність, любити свою Батьківщину та пам’ятати батьків і вчителів. «Залишаючи пороги школи, із вдячністю рухайтеся вперед», – закликав високопреосвященний.

Віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний під час одного із молебнів побажав випускникам завжди чинити по-християнськи, працювати над собою і пам’ятати, що від них залежить не лише їхнє майбутнє, а й майбутнє нашого міста, держави та Церкви.

25 червня 2017 р. Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Протоієрей Олександр Безкоровайний, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери