Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниПатріарх Філарет прибув у Луцьк
Новини

Патріарх Філарет прибув у Луцьк

4 травня 2017 р. Зустріч Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета біля кафедрального собору Святої Трійці. Світлини інформаційної служби єпархії.

Розпочався візит у нашу єпархію Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета з нагоди храмового празника кафедрального собору Святої Трійці, що в обласному центрі.

4 червня надвечір на межі Рівненської й Волинської областей Святійшого зустріли митрополит Луцький і Волинський Михаїл та канцлер єпархії протоієрей Микола Цап. О 19-й годині, як і було заплановано, кортеж приїхав до центральної брами Троїцького храму.

Тут високого гостя привітали: декан собору протоієрей Микола Нецькар, ректор Волинської православної богословської академії протоієрей Володимир Вакін, луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук, декан монастирів архімандрит Константин (Марченко), інше місцеве духовенство, заступник голови ОДА Світлана Мишковець, заступник голови облради Роман Карпюк, секретар міськради Ігор Поліщук, голова Апеляційного суду Волинської області Петро Філюк. Учні Центру християнського виховання дітей та молоді, виголосивши віншування, вручили Його Святості коровай.

Із нагоди прибуття Першоієрарха Київського Патріархату відправили подячний молебень у храмі. На його завершення владика Філарет звернувся з коротким вітальним словом.

Висловивши задоволення тим, що Господь сподобляє Його щороку молитися разом із волинянами, Святійший зазначив: нині потрібно ще більше підносити голос до Бога, адже України переживає важкі часи російської агресії.

За словами Патріарха, з одного боку все залежить від Всевишнього, а з другого – від нас. «Бо якщо ми покаємося в гріхах, то Господь миттєво все змінить, а якщо не покаємося, то будемо страждать. До того часу, поки не виправимося. А виправляться є в чому», – підкреслив владика.

Завтра, 5 червня, в День Святого Духа, під проводом Предстоятеля Церкви відправлять Божественну Літургію у луцькому кафедральному соборі, яка розпочнеться о 9.00.

4 червня 2017 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Протоієрей Володимир Вакін, Архімандрит Константин (Марченко), Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Микола Нецькар, Протоієрей Михайло Онищук, Почесний Патріарх Філарет
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери