Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Рудці-Козинській закладено капсулу в підмурівок храму
Новини

У Рудці-Козинській закладено капсулу в підмурівок храму

28 травня 2017 р. Чин освячення наріжного каменя новобудованої церкви Святого Духа в селі Рудка-Козинська Рожищанського деканату. Світлини інформаційної служби єпархії. Чин освячення наріжного каменя новобудованої церкви Святого Духа в цьому селі Рожищанського деканату здійснив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

У слові владика зазначив, що храми ствляться всією громадою, як у тому мурашнику, ніхто не виділяється, а кожен допомагає один одному. І якщо кожна парафіянка, за словами архієрея, йдучи на Службу Божу, щонеділі та свята принесе одну цеглину, а чоловік – одну дошку, то за два роки ми матимемо збудовану церкву. Тому краще споруджувати храми, ніж інші заклади, зазначив високопреосвященний, бо з вірою немає страху перед будівництвом.

Митрополит висловив сподівання, що вже восени будуть освячуватися хрести на бані нової церкви. І ми маємо закласти таку енергію під час будівництва, наголосив керуючий єпархією, щоб це відчували діти і внуки, бо дім Божий зводиться й для них. І скільки він існуватиме, стільки в ньому звучатимуть прохання за «будівничих і жертводавців святого храму цього».

Також до слова були запрошені сільський голова Микола Яцюк та головний редактор всеукраїнського тижневика «Вісник і Ко» Євген Хотимчук, виходець із цього села.

З владикою служили декан протоієрей Василь Шняк, настоятель парафії протоієрей Микола Коновалов та інше місцеве духовенство.

29 травня 2017 р. Інші новини за рубриками: Рожищанський деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Василь Шняк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери