Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниСтароста собору розповів, як потрібно молитися
Новини

Староста собору розповів, як потрібно молитися

23 травня 2017 р. Телепередача «Що каже священик». Кадр із відео інформаційної служби єпархії Клірик кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Володимир Подолець у черговій телепередачі «Що каже священик» розповів про молитву і її значення.

Зокрема, о. Володимир повідав, як навчитися молитись, аби твої слова до Бога було почуто. Розпочинати свій«молитовний досвід» потрібно не самому, сказав душпастир, а перебуваючи в спільноті людей, які вміють це робити, і там, де завжди перебуває Христос, тобто у церкві.

Хто не має досвіду молитви, то, перебуваючи на Службі Божій, прислухайтеся до священика, який читає Євангеліє. Адже ми стверджуємо, що молитва – це діалог із Господом, тому інколи потрібно не лише говорити, а й слухати. Всевишній говорить з нами через пророків, Біблію тощо.

Господь насправді знає, що нам необхідно. Тому коли ми говоримо: «молюся, молюся, а нічого не змінюється» чи «Бог мене не чує», – це неправда. Бог дає нам те, що може бути для нас корисним, і тоді, коли нам воно потрібне, коли ми щиро просимо. Ми повинні відчувати себе Божою дитиною і приходити в молитві до Господа, «як до Отця, а не наймита», який повинен виконувати всі наші забаганки.

«У першу чергу, в молитві шукаймо Царство Небесне», – наголосив душпастир.

Передача «Що каже священик» вийшла в прямому ефірі державного телеканалу «Нова Волинь» і є спільним проектом єпархіальної телестудії «Собор» (головний редактор – Андрій Гнатюк) та Волинської регіональної дирекції Національної телекомпанії України. Ведуча програми – Світлана Павлова.

28 травня 2017 р. Інші новини за рубриками: Протоієрей Володимир Подолець
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери