Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ головній недільній школі єпархії проведено виховний інноваційний захід
Новини

У головній недільній школі єпархії проведено виховний інноваційний захід

6 грудня 2015 р. Виховний захід у новій формі «Заповіді Божі – шлях до Царства Божого» у Центрі християнського виховання дітей та молоді. Світлина з архіву священика Андрій Ротченкова.

За сприяння директора луцького Центру християнського виховання дітей та молоді священика Андрія Ротченкова відбувся захід у новій формі «Заповіді Божі – шлях до Царства Божого».

Учитель Наталія Ротченкова продемонструвала мультимедійну презентацію, яка містила фото- і відеоматеріали про Декалог Мойсея: суть, зміст заповідей, гріхи проти них. Вихованці школи під керівництвом викладачів співали духовні та патріотичні пісні, читали вірші, розповідали про заповіді. Важливо, що в дійстві, окрім учнів, брали участь їхні батьки та рідні.

Така форма роботи, де духовні знання викладають не як урок, а подають за допомогою віршів, пісень, сценок, сприймаються учнями, як свято. За словами душпастиря, подібні уроки можуть проводитися в загальноосвітніх та інших недільних навчальних закладах, оскільки учні краще засвоюють матеріал, який подається нетрадиційно.

9 грудня 2015 р. Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Священик Андрій Ротченков
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери