Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Муравищі на Ківереччині освячено новий храм
Новини

У Муравищі на Ківереччині освячено новий храм

22 травня 2017 р. Освячення храу Димитрія Солунського у с. Муравище Ківерецького деканату. Очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпрахії.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив чин освячення церкви Великомученика Димитрія Солунського в с. Муравище Ківерецького деканату й відправив у ній Божественну Літургію.

У проповіді архієрей наголосив, що людина за своє життя може зводити різні будівлі, але лише в одній твориться спільна молитва багатьох – у домі Божому. Й оскільки сьогодні у цьому селі постав храм – це означає, що громада духовно виросла настільки, аби мати свою церкву. «Ви не просто жителі села Муравище – ви великі православні українці, які люблять свою землю» – зауважив владика. Ми радіємо, що у цьому храмі стоїмо перед Богом, адже саме Він привів нас сюди.

Керуючий єпархією побажав, щоби працю вірних над спорудженням церкви було прийнято Господом, а нагородою за це було Царство Небесне.

Із митрополитом служили декан протоієрей Іван Семенюк, настоятель парафії священик Михайло Казанівський, інше місцеве духовенство. У Відправі взяла участь, зокрема, голова сільради Євгенія Мацюк.

Засновано храм у Муравищі 8 листопада 2005 р. Поки тривало будівництво, Богослужіння проводили у пристосованому приміщенні.

23 травня 2017 р. Інші новини за рубриками: Ківерецький деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Іван Семенюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери