Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниСвященик – про використання інтернету та соцмереж
Новини

Священик – про використання інтернету та соцмереж

2 березня 2017 р. Голова інформаційно-видавничого центру єпархії, клірик кафедрального собору Святої Трійці в Луцьку протоієрей Віталій Собко у черговій передачі «Що каже священик» на державному телеканалі «Нова Волинь». Світлина інормаційної служби єпархії

Голова інформаційно-видавничого центру нашої єпархії, клірик кафедрального собору Святої Трійці в Луцьку протоієрей Віталій Собко розповів про вплив сучасних засобів комунікації на церковне життя у черговій передачі «Що каже священик» на телеканалі «Нова Волинь».

Зокрема, душпастир зазначив, що серед православних завжди є ті, що не сприймають нічого нового в Церкві, та ті, які занадто захоплюються нововведеннями. Важливо ж знайти золоту середину. Це стосується й електронних ресурсів, які дають дуже великі можливості. Отець Віталій переконаний, що священнослужителі можуть і повинні використовувати усі засоби, аби доносити Боже слово, згадуючи слова Спасителя: «Ідіть, навчайте всі народи, хрестячи їх в ім’я Отця і Сина і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все, що Я заповів…» (Мф. 28:19–20).

Проте необхідно пам’ятати про загрози й небезпеки з боку нових технологій. Слід розуміти, що інтернет, соціальні мережі є додатковим, а не основним засобом комунікації духовенства й мирян. І ці ресурси стають шкідливими для духовного життя, якщо не наближають, а віддаляють людину від Бога й Церкви, якщо не приводять до храму.

Вела передачу Світлана Павлова. «Що каже священик» є спільним проектом єпархіальної телестудії «Собор» (головний редактор Андрій Гнатюк) і державного телеканалу «Нова Волинь».

5 березня 2017 р. Інші новини за рубриками: Протоієрей Віталій Собко
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери