Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ кафедральному соборі відбувся вечір колядок
Новини

У кафедральному соборі відбувся вечір колядок

Із благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла в Свято-Троїцькому соборі, що в обласному центрі, вперше провели концерт колядок церковні творчі колективи Луцького міського деканату.

Після Вечірні з солеї головного храму єпархії співали хори й ансамблі священно- та церковнослужителів і вірян, старші й діти, фахові артисти й аматори.

Зокрема, виступали: народна артистка України Зоя Комарук, яка є співцем церкви Великомученика Юрія Переможця, хори парафій Холмської ікони Божої Матері, Воздвиження хреста Господнього, Святителя Феодосія Чернігівського, Святителя Миколая Чудотворця, Святителя Йоана Золотоустого, Великомученика Пантелеймона Цілителя при обласній клінічній лікарні, Великомучениці Катерини.

Окрім владики, у заході взяли участь канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, луцький міський благочинний протоієрей Михайло Онищук, інше місцеве духовенство.

На завершення до учасників звернувся архієрей із подячним словом. Зазначив, що спільною прославою Богонемовляти випрошуємо в Господа благословіння на щасливе майбутнє. Архіпастир побажав, аби Бог укріпляв кожного у вірі, зміцнював наших бійців на Донбасі, дарував перемогу і мир.
16 січня 2017 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Михайло Онищук, Священик Володимир Стеблина, Протоієрей Петро Стеблина, Протоієрей Микола Цап
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери