Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ луцькому монастирі відбувся чернечий постриг
Новини

У луцькому монастирі відбувся чернечий постриг

5 січня 2017 р. У луцькому жіночому храмі Святителя Василія Великого. Світлина інформаційної служби єпархії.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправив Божественну Літургію та чин монашого постригу в жіночому монастирі Святителя Василія Великого, що в обласному центрі.

За недавно започаткованою традицією у перший четвер місяця збираються в цій обителі ченці з усіх волинських монастирів, аби спільно молитися, ділитися радощами та складнощами чернечого життя.

Після Служби Божої саме з цієї нагоди в домовому храмі Великомучениці Катерини владика звершив чин постригу над насельницею Василівської обителі Ангеліною та насельником жидичинського монастиря Святителя Миколая Чудотворця Іллею. Тепер їх зватимуть Соломією та Єлисеєм. Архієрей привітав новопострижених із настановами про монаший життєвий шлях.

У богослужінні взяли участь: декан монастирів єпархії і намісник жидичинської обителі архімандрит Константин (Марченко), намісниця монастиря Василія Великого ігуменя Анастасія (Заруденець), намісники інших волинських обителей, ченці та черниці.

5 січня 2017 р. Інші новини за рубриками: Чернецтво, Деканат монастирів, Ієромонах Іларіон (Зборовський), Ігуменя Анастасія (Заруденець), Архімандрит Константин (Марченко), Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Ігумен Святополк (Канюка), Ігумен Яків (Мільян)
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери