Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини«Подарунок нічого не означає без любові» (додано відео)
Новини

«Подарунок нічого не означає без любові» (додано відео)

19 грудня 2016 р. Церква Святителя Миколая Чудотворця у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії

Що найважливіше у ставленні до людини? Про це говорив у проповіді митрополит Луцький і Волинський Михаїл за Божественною Літургією з нагоди престольного празника в храмі Святителя Миколая Чудотворця, що в обласному центрі (просп. Відродження, 46).

Архієрей звернув увагу учасників свята на традицію творити милосердя, підносити дари до дня мирлікійського угодника Божого. Важливо розуміти: «Милосердя – це не цукерок і не шоколадка». Подарунок нічого не означає без любові і пам’яті, які ми вкладаємо у нього. Сенс милосердя полягає не в тому, що привітали, а в тому, що згадали про людину. Адже найгірше, коли не звертають на тебе увагу, коли ти, як кажуть, забутий людьми.

Тож найважливіші – пам’ять і любов, з якими проявляємо милосердя, добро, яке творимо за покликанням серця і душі. За словами високопреосвященного, треба спішити робити добро, і тоді ми будемо послідовниками святого Миколая.

Разом із владикою служили: канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, декан протоієрей Михайло Онищук, настоятель парафії протоієрей Микола Гой, духовенство луцьких міського та районного благочинь.

20 грудня 2016 р. Інші новини за рубриками: Луцький міський деканат, Протоієрей Микола Гой, Протоієрей Микола Лазука, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Михайло Онищук
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери