Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини20-річчя церкви в Хобултовій
Новини

20-річчя церкви в Хобултовій

26 листопада 2015 р. Церква Різдва Пресвятої Богородиці в селі Хобултова  Володимирського районного деканату. Світлина інформаційної служби єпархії.

З нагоди ювілею храму Різдва Пресвятої Богородиці в селі Хобултова Володимирського районного деканату освятили відреставрований іконостас, замінений купол і відслужили Божественну Літургію. Відправу очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

З ним служили: віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний, декани – районний протоієрей Євген Шевчук, міський протоієрей Юрій Пилипець та настоятель парафії протоієрей Юрій Зінчук, інше духовенство місцевих благочинь.

У проповіді владика зазначив, що цього дня священики оновили цей видимий храм, але «він має бути наповнений не лише іконами, а людьми». Бо коли ви не приходитимете до храму, сказав архієрей, то не храм, а ви будете руйнуватися. «Церковна будівля не встоїть без вашого тепла – молитви і єднання з Богом». Адже храм у духовному значенні – це місце, де розкривається наша душа і розум, наголосив високопреосвященний, у церкві ми очищаємося й змінюємось, і саме тут знаходиться Христос у повноті дарів. «Людина проявляє особливу шану до храму, вона не просто заходить у приміщення, а стає перед лицем Господнім, вона немов потрапляє на небеса, на інший світ». Архієрей закликав, аби наш скарб був у Божому домі, там буде й серце наше.

30 листопада 2015 р. Інші новини за рубриками: Володимирський районний деканат, Протоієрей Олександр Безкоровайний, Протоієрей Юрій Зінчук, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Юрій Пилипець
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери