
Похвала Пресвятої Богородиці (субота акафісна)
Мученика Хрисанфа і мучениці Дарії (283) та з ними мучеників Клавдія, трибуна, Іларії, дружини його, Ясона і Мавра, синів їхніх, Діодора, пресвітера, і Маріана, диякона. Мученика Панхарія (бл. 302)...
За Божественною Літургією з високопреосвященним служили: канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, декан протоієрей Володимир Присяжнюк, настоятель чаруківської громади протоієрей Ігор Скиба, духовенство луцьких деканатів.
У проповіді керуючий єпархією вкотре зупинився на самому понятті «релігія». Цей латинський термін буквально означає «відновлення зв’язку» – і кожної людини з Богом, і віруючих між собою. Ми постійно падаємо і встаємо, втрачаємо і відновлюємо зв’язок зі Всевишнім та ближніми: під час Літургії (вже саме це слово означає «служба громадою»), зокрема, сповідуючи свої гріхи та приймаючи причастя; коли, за Господньою заповіддю, голодного нагодуємо, хворого провідаємо, засмученого підбадьоримо; коли просимо у Всевишнього всіляких гараздів і собі, й сусідові… Це відновлення зв’язку з Богом повинно набути такої досконалості, щоб ми, як мовив апостол Павло, відчували: «вже не я живу, а живе в мені Христос». А найбільший прояв цього відновленого зв‘язку Бога з людством – хресна жертва Сина Божого, якою Він «смертю смерть подолав і тим, хто в гробах, життя дарував». Тож ми як люди релігійні повинні якнайкраще дбати про постійні добрі зв‘язки із Творцем та поміж собою.
Насамкінець за активну участь у житті парафії архієрей вручив благословенну грамоту сільському голові Жанні Пудлік. Директор благодійного фонду Сергія Мартиняка «Європейський вектор» Олександр Пиза передав фінансову допомогу громаді.