Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниВладика Михаїл очолив празник у Чарукові
Новини

Владика Михаїл очолив празник у Чарукові

10 листопада 2016 р. Церква Великомучениці Параскеви П’ятниці в с. Чаруків Луцького районного деканату. Світлина інформаційної служби єпархії Митрополит Луцький і Волинський розділив радість престольного торжества з парафією Великомучениці Параскеви-П’ятниці цього села Луцького районного деканату.

За Божественною Літургією з високопреосвященним служили: канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, декан протоієрей Володимир Присяжнюк, настоятель чаруківської громади протоієрей Ігор Скиба, духовенство луцьких деканатів.

У проповіді керуючий єпархією вкотре зупинився на самому понятті «релігія». Цей латинський термін буквально означає «відновлення зв’язку» – і кожної людини з Богом, і віруючих між собою. Ми постійно падаємо і встаємо, втрачаємо і відновлюємо зв’язок зі Всевишнім та ближніми: під час Літургії (вже саме це слово означає «служба громадою»), зокрема, сповідуючи свої гріхи та приймаючи причастя; коли, за Господньою заповіддю, голодного нагодуємо, хворого провідаємо, засмученого підбадьоримо; коли просимо у Всевишнього всіляких гараздів і собі, й сусідові… Це відновлення зв’язку з Богом повинно набути такої досконалості, щоб ми, як мовив апостол Павло, відчували: «вже не я живу, а живе в мені Христос». А найбільший прояв цього відновленого зв‘язку Бога з людством – хресна жертва Сина Божого, якою Він «смертю смерть подолав і тим, хто в гробах, життя дарував». Тож ми як люди релігійні повинні якнайкраще дбати про постійні добрі зв‘язки із Творцем та поміж собою.

Насамкінець за активну участь у житті парафії архієрей вручив благословенну грамоту сільському голові Жанні Пудлік. Директор благодійного фонду Сергія Мартиняка «Європейський вектор» Олександр Пиза передав фінансову допомогу громаді.

11 листопада 2016 р. Інші новини за рубриками: Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Володимир Присяжнюк, Протоієрей Ігор Скиба
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери