Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниХристиянські літератори зустрілися з вихованцями ВПБА (додано фотосесію, відео)
Новини

Християнські літератори зустрілися з вихованцями ВПБА (додано фотосесію, відео)

10 листопада 2016 р. Літературний редактор інформаційно-видавничого центру єпархії Віктор Гребенюк виступає перед студентами Волинської православної богословської академії. Світлина інформаційної служби єпархії

Із нагоди дня пам’яті преподобного Нестора Літописця і Дня української писемності та мови члени обласного осередку Спілки християнських письменників зустрілися зі студентами Волинської православної богословської академії.

Літературний редактор інформаційно-видавничого центру єпархії Віктор Гребенюк нагадав про життєвий шлях святого Нестора, якого вважають першим вітчизняним письменником, про головний його твір – «Літопис руський», що шанується як перша книга на Русі (до складу якої, до речі, входить «Волинсько-Галицький літопис»). Він, парафіянка Наталія Добжанська та інші автори читали свої твори, розповідали про життя Спілки, зокрема про альманах «Осоння», що недавно вийшов на Волині. Наприкінці завідувач видавничого відділу та книгарні-бібліотеки «Ключі» Дмитро Головенко розповів про ці підрозділи єпархії.

А напередодні з нагоди цих же свят В. Гребенюк та інші члени осередку провели зустріч у Рожищанській районній бібліотеці для дітей зі старшокласниками та студентами місцевого ветеринарного коледжу.

11 листопада 2016 р. Інші новини за рубриками: Мирянські організації, Мистецтво, Волинська православна богословська академія, Віктор Гребенюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери