Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниКапелани відправилися у чергову ротацію
Новини

Капелани відправилися у чергову ротацію

2 листопада 2016 р. Військові капелани єпархії. Світлина інформаційної служби єпархії З нагоди відбуття військових священиків на Донбас у кафедральному соборі Святої Трійці відслужили молебень. Богослужіння очолив ківерецький декан протоієрей Іван Семенюк, який недавно повернувся з Авдіївки, що на Донеччині. Зокрема, у службі взяв участь протоієрей Андрій Мовчанюк, який попереднього місяця ніс капеланський послух у Мар’їнці Донецької області.

У слові о. Іван зазначив, що Господь вибрав капеланів, аби вони донесли волю Бога до тих Його дітей, які захищають зараз Україну на Сході. Тому побажав душпастирям, аби їхні благословіння, поради та спілкування допомагали нашим воїнам бути морально стійкими.

У чергову ротацію вирушили голова ГО «Військові капелани Волині» протоієрей Михайло Бучак (с. Княгининок Луцького районного деканату), протоієрей Євген Рудь (с. Сокиричі Ківерецького) та священик Олександр Вронський (Луцьк). Уперше на Схід поїхали протоієрей Сергій Коць (с. Рованці Луцького районного) і священик Антон Таранченко (с. Старий Чорторийськ Маневицького).

3 листопада 2016 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Капеланська служба єпархії, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Протоієрей Михайло Бучак, Священик Олександр Вронський, Протоієрей Сергій Коць
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери