Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Луцьку стартував Міжнародний молодіжний форум
Новини

У Луцьку стартував Міжнародний молодіжний форум

У заході з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла сьогодні взяв участь канцлер єпархії протоієрей Микола Цап. Триденний форум молоді, який зібрали вчетверте, проходить у Волинській православній богословській академії.

Привітавши учасників, о. Микола зачитав вітальне слово єпархіального архієрея. У зверненні високопреосвященний звернув увагу юнацтва на проблемі роз’єднаності українського Християнства та закликав до співпраці щодо «возз’єднання на благо України». Прочитати повністю слово митрополита можна ось тут.

Форум організовує СГО «Молодіжна платформа» за сприяння, зокрема, ВПБА. Головною темою цьогорічного зібрання є мобільність української молоді, як внутрішня, так і зовнішня. Разом із преставниками «Корпусу миру США», Міністерства молоді та спорту України, Міжнародної організації «AIESEC» та Фундації регіональних ініціатив молоді люди шукатимуть відповіді на запитання: Які є доступні можливості для подорожей, професійних стажувань, міжкультурних обмінів для юнацтва? Які переваги міжнародної співпраці? Що таке міжкультурний діалог та для чого він? Також учасники ознайомляться із можливостями, що вже сьогодні для українців дає світова спільнота, і напрацьовуватимуть нові.

28 жовтня 2016 р. Інші новини за рубриками: Волинська православна богословська академія, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Микола Цап
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери