Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини340-річчя храму відзначили в Новосілках Турійського деканату
Новини

340-річчя храму відзначили в Новосілках Турійського деканату

8 жовтня 2016 р. Митрополит Лцький і Волинський Михаїл у Новосілках. Світлина інформаційної служби єпархії

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл із нагоди ювілею освяти церкви Різдва Пресвятої Богородиці очолив тут Божественну Літургію.

У проповіді архієрей зазначив, що віруюча людина повинна усвідомлювати свій прихід в цей світ, – як благословення та промисел Божий. Господь людину кличе на світ для служіння Собі. Тому за все у цьому світі треба дякувати Творцеві й кожного дня молитися, тобто розмовляти з Ним. Ми – діти Божі й тому повинні оспівувати Його велич.

Із високопреосвященим служили: декан протоієрей Микола Даньків, локачинський декан протоієрей Ігор Дружинець, настоятель парафії протоієрей Микола Щомак, інше духовенство Турійського та Ковельського районного благочинь.

Керуючий єпархією вручив благословенні грамоти та відзнаки жертодацям, чергову священичу нагороду – настоятелеві громади.

Разом з усіма молилися голова райради Ольга Черен, інші представники влади та громадськості.

За інформацією із Вікіпедії, Божий дім у Новосілках будували за наказом графа Ронікера на цвинтарі. Цікаво, що кожна цеглина мала клеймо – літеру «R». 1676 року храм було освячено та занесено до тогочасного церковного реєстру як «церква на кладовищі». У 1886 році на пожертви вірних прибудували дзвіницю та оновили храм.

10 жовтня 2016 р. Інші новини за рубриками: Турійський деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери