Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниДуховенство долучилося до відзначення Дня гідності та свободи
Новини

Духовенство долучилося до відзначення Дня гідності та свободи

21 листопада 2015 р. На луцькому Меморіалі. Світлина інформаційної служби єпархії

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, інші священнослужителі єпархії правили заупокійні літії по загиблих героях «Небесної сотні» та воїнах АТО, брали участь у святкових заходах.

20 листопада владика Михаїл, секретар вченої ради Волинської православної богословської академії протоієрей Василь Лозовицький і священик Роман Мойсей (брат убитого активіста Євромайдану Василя Мойсея), настоятель парафій Великомучениці Варвари в селі Небіжка Ківерецького деканату та Благовірних князів-страстотерпців Бориса і Гліба в Луцьку, побували на урочистості в обласному академічному муздрамтеатрі ім. Т. Шевченка.

21 листопада після Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці архієрей очолив заупокійні літії перед фотостендом загиблих на Театральному майдані та, згодом, біля могили В. Мойсея на міському меморіалі. Оскільки цього дня Церква вшановує Архістратига Михаїла й усі небесні сили безплотні, високопреосвященний у своєму слові нагадав, що два роки тому під час першого штурму та побиття студентів у Києві молодь знайшла захист у Михайлівському Золотоверхому монастирі, де зміцнилася силою Божого архістратига.

Увечері на Театральному майдані відслужено ще одну поминальну молитву під проводом старости Троїцького собору протоієрея Володимира Подольця.

22 листопада 2015 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери