Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЛуцька Феодосіївська парафія відзначила 110-річчя храму
Новини

Луцька Феодосіївська парафія відзначила 110-річчя храму

22 вересня 2016 р. Храм Святителя Феодосія Чернігівського у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії Святкування ювілею в день престольного празника громади Святителя Феодосія Чернігівського в обласному центрі (вул. Володимирська, 70) очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

У проповіді владика наголосив, що виникнення цього храму в ХІХ ст. мало військові-політичні причини. Адже неподалік розміщувалась військова частина, в якій було багато вихідців саме з Чернігівської землі. Тому і храм назвали на честь святого Феодосія, архієпископа Чернігівського. Духовно наші землі завжди були близькі. «Оце єднання наше в духовності, єднання наше з Богом робить торжеством цей день». Те, що ми шануємо святих, є ознакою нашої віри. Тому нам слід бути достойними християнами і цим показувати приклад іншим.

Керуючий єпархією вручив благословенні грамоти громаді за працю й оновлення церкви, керівникам хорів та жертводавцям.

Разом з архієреєм служили канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук, настоятель парафії протоієрей Петро Стеблина та інше духовенство.

23 вересня 2016 р. Інші новини за рубриками: Луцький міський деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Михайло Онищук, Протоієрей Петро Стеблина
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери