Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Луцьку вшанували Холмський образ Богоматері
Новини

У Луцьку вшанували Холмський образ Богоматері

21 вересня 2016 р. Кресний хід від храму Холмської ікони Богоматері до Музею волинської ікони. Світлина інформаційної служби єпархії З нагоди свята цієї ікони в день Різдва Пресвятої Богородиці в обласному центрі відбулося паломництво до оригіналу чудотворного образа, який датується ХІ ст. та зберігається у Музеї волинської ікони. На заклик митрополита Луцького і Волинського Михаїла молилися за дощі й відновлення джерел нашого краю.

До святині вирушили хресні ходи. Перший – від храму Холмської Богоматері, де перед цим відбулася Божественна Літургія з нагоди престольного празника під проводом владики. Друга хода відбулася від кафедрального собору Святої Трійці. Процесії зустрілись і спільно рушили до музею.

Поки прочани підходили, вшановували чудотворну ікону, складаючи пожертви на реставрацію волинських образів, духовенство правило акафіст, безперервно повторюючи його.

Із владикою, зокрема, молилися канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, декан кафедрального собору Святої Трійці протоієрей Микола Нецькар, луцький міський декан протоієрей Михайло Онищук, інше духовенство, переважно Луцького міського та Володимирських деканатів, викладачі та студенти Волинської православної богословської академії.

На завершення богослужіння до його учасників звернулися митрополит Михаїл та завідувач музею Тетяна Єлісєєва, яка подякувала за щорічні пожертви – вагому підтримку для реставраторів, аби давні ікони «і зараз служили Господу».

21 вересня 2016 р. Інші новини за рубриками: Волинська православна богословська академія, Володимирський міський деканат, Володимирський районний деканат, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Луцький міський деканат, Луцький районний деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Микола Нецькар, Протоієрей Михайло Онищук
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери