Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниДуховенство взяло участь у святкуванні 50-річчя ЛНТУ
Новини

Духовенство взяло участь у святкуванні 50-річчя ЛНТУ

9 вересня 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл окроплює освяченою водою першокурсників Луцького національного технічного університету. Світлина інформаційної служби єпархії.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл із нагоди ювілею Луцького національного технічного університету та посвяти першокурсників у студенти відправив молебень і окропив молодь освяченою водою. Урочистість відбулася на Театральному майдані обласного центру.

У вітальному слові владика зауважив, що ця площа пам’ятає різні події: радісні, смутні, коли проваджали наших героїв в останню путь... А сьогодні – вона приймає студентів волинського вишу, які зробили перший крок на своїй життєвій дорослій дорозі. Тому керуючий єпархією побажав, щоб «Господь допоміг успішно осягнути ті професії, які обрано», та допоміг знайти себе, щасливо живучи на Батьківщині.

У молитві взяли участь: духовенство кафедрального собору Святої Трійці, керівництво і професорсько-викладацький склад ЛНТУ, представники влади та громадськості, студентство.

9 вересня 2016 р. Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Микола Нецькар
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери