Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниХорлупи: архієрей освятив оновлений храм (оновлено)
Новини

Хорлупи: архієрей освятив оновлений храм (оновлено)

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відправив чин відновлення церкви Святителя Василія Великого цього села Ківерецького деканату (Луцький р-н) та Божественну Літургію.

У слові високопреосвященний зазначив: на прикладі жінок-мироносиць бачимо, що жінки не мають страху. Апостоли втекли, а вони прийшли до гробу виконати свою місію. Владика радить жінкам не принижувати своїх чоловіків, а, навпаки, підтримувати їх і бути справжніми мироносицями. «Проявляйте любов, говоріть слова любові, не відкладаючи на потім». Нехай Господь дасть зрозуміти кожному своє завдання і тоді будемо удостоєні Царства Небесного.

У 3-тю неділю після Пасхи святих жінок-мироносиць за Богослужінням із високопреосвященним молилися: декан протоієрей Іван Семенюк, настоятель протоієрей Віктор Бартов, інше духовенство благочиння.

За словами настоятеля, престіл і жертівник з роками стали ветхими, тож їх замінили на нові. Владика цього дня освятив їх, а також увесь Божий дім. Адже відновлено майже всю церкву: внутрішнє оздоблення, розписи, куполи.

Архієрейськими благословенними грамотами й іншими відзнаками нагороджено священника Івана Заторського, жертводавців та активних мирян, які потрудилися на благо церкви.

Дерев’яну церкву в Хорлупах побудовано й освячено 1883 року.

20 травня 2024 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери