Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниСвятий лікар побував у медичних закладах Луцька
Новини

Святий лікар побував у медичних закладах Луцька

В обласній лікарні

3 листопада 2015 р. Акафіст великомученику і цілителю Пантелеймону в домовому храмі на честь цього святого в обласній клінічній лікарні. Світлина інформаційної служби єпархії.

Два тижні, від 3 по 17 листопада, в лікарняних установах обласного центру служили акафіст перед ковчежцем із частинкою мощей великомученика й цілителя Пантелеймона.

Відповідальний за проведення паломництва віце-канцлер і старший капелан єпархії протоієрей Олександр Безкоровайний проводив богослужіння разом із капеланами лічниць.

Реліквію для прощі передала Пантелеймонівська парафія с. Рованці Луцького районного деканату (настоятель – протоієрей Сергій Коць). Паломництво розпочав митрополит Луцький і Волинський Михаїл 3 листопада у храмі обласної клінічної лікарні.

Святиня перебувала у Волинському пологовому будинку, на станції швидкої медичної допомоги, в обласній дитячій лікарні, поліклініках № 1, 2, 3, Луцькій міській клінічній лікарні, військовому госпіталі ветеранів, тубдиспансері, онкодиспансері, хосписі, в обласній лікарні, що в с. Боголюби, Волинській психіатричній лікарні № 1 (с. Липини). Цього року, на відміну від попередніх, духовенство із ковчежцем відвідало також обласну інфекційну лікарню.

18 листопада 2015 р. Інші новини за рубриками: Капеланська служба єпархії, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери