Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ День Незалежності – посилена молитва за Україну
Новини

У День Незалежності – посилена молитва за Україну

З благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла у храмах єпархії відбулися богослужіння з нагоди 32-ї річниці Незалежності України.

У кафедральному соборі Святої Трійці, що в обласному центрі, владика очолив молебень. У ньому взяли участь: декан протоієрей Микола Нецькар, інше духовенство, викладачі та студенти Волинської православної богословської академії.

Архієрей наголосив на значенні патріотизму і любові до рідної землі, які розкриваються саме в контексті усвідомлення того, ким ми є і чим є для нас наша ненька Україна. «Що було викарбовано на козацьких стягах? „За віру Православну і неньку Україну!“ – наголошує високопреосвященний. – Визначення свого майбутнього, свого світогляду було викарбувано у цих словах. І це було важливо і для наших предків, і є важливим для нас – Батьківщина і віра Православна».

«Впевнений, що Україна переможе у теперішній війні із московитськими загарбниками. І Господь благословить нам мирне небо і процвітання для нашої землі», – наголосив митрополит Михаїл.

24 серпня 2023 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери