Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМитрополит освятив наріжний камінь храму в Бегеті
Новини

Митрополит освятив наріжний камінь храму в Бегеті

12 червня 2016 р. Митрополит Луцький та Волинський у с. Бегеті. Світлина інформаційної служби єпархії.

У с. Бегета Володимирського районного деканату митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив чин освячення наріжного каменя церкви Преподобного Амфілохія Почаївського та заклав капсулу в підмурівок. У відправі, зокрема, взяли участь декан протоієрей Євген Шевчук, настоятель парафії священик Микола Баган.

Після здійснення обряду владика зазначив, що цей день особливий для мешканців села. У своєму селі найчастіше лиш один раз можна побачити, як будується й освячується храм. І це свідчить про бажання мати той молитовний куточок, куди приходиш і з зітханням радості, і з зітханням тривоги, печалі, з бажанням попросити в Бога благословіння. «Село живе, коли воно має свій храм і в ньому є можливість молитися». Також архієрей побажав, аби дім Божий наповнювався благодаттю Святого Духа через постійні молитви.

Інформаційна служба єпархії раніше повідомляла, що мешканці Бегети й Міжлісся (Володимирівки) ще одинадцять років тому зареєстрували парафію Київського Патріархату. Проте до зведення церкви – якої тут, до речі, ніколи не було – справа не доходила, аж поки за це взявся о. Микола з с. Березовичі. 2 березня з благословіння єпархіального архієрея о. Євген відправив чин заснування церкви і поставлення хреста, 12 травня – очолив перший престольний празник.

14 червня 2016 р. Інші новини за рубриками: Володимирський районний деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери