
Пророка Амоса (VIII ст. до Р. Хр.). Святителя Михаїла, першого митрополита Київського і всієї Руси (992). Мучеників Вiта, Модеста i Крискентiї, годувальниці (бл. 303). Мученика Дули Килiкийського (305–313)...
Божественну літургію разом із владикою правили декан протоієрей Василь Шняк, настоятель церкви архімандрит Яків (Мільян), інше духовенство. Архієрейські благословенні грамоти вручено активним парафіянам.
У слові високопреосвященний зазначив, що в цьому селі завжди лунали українське слово та молитва. Господь за нашими молитвами тут увінчав внутрішню боротьбу, щоб знову стати вільними і справжніми господарями на своїй землі. Закликав любити Бога, Україну, бо це – наш край, наша Вітчизна. І необхідно проявляти свою любов до наших воїнів, частіше говорити їм, що їх люблять і чекають. Але найбільше треба любити Всевишнього, бо Він дає нам день, добрий урожай, а іноді й випробування.
Навесні громада вирішила залишити Московський патріархат, проте документально справа затягнулася на декілька місяців. 11 серпня фахівці облдержадміністрації провели перевірку й опис майна у Свято-Троїцькому храмі та передали громаді в постійне користування церкву і дзвіницю. Як уже повідомляла інформаційна служба, 14 серпня о. Яків відслужив тут першу літургію і вперше тоді молитва лунала українською мовою.
Дерев’яну церкву в Соколі засновано в XVI столітті. 1853 року вона згоріла і була відбудована. Це пам’ятка архітектури місцевого значення, де зберігається чимало реліквій, що перебувають на обліку в держреєстрі.