Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМитрополит Михаїл прокоментував «спробу захоплення» храму в Залухові
Новини

Митрополит Михаїл прокоментував «спробу захоплення» храму в Залухові

Храм у с. Залухів Ратнівського деканату

Повіривши сайтам УПЦ (МП), представники ЗМІ однобоко й неправдиво подали інформацію про конфлікт в с. Залухів Ратнівського району. Ситуацію пояснив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Ще 20 років тому в цьому населеному пункті зареєстровано громаду Київського Патріархату, яка будувала храм. «Але людей обманули – і освячував церкву представник Московського». – зазначає владика. Тепер, коли війна показала, що таке Українська Православна Церква (Московського Патріархату), яке її відношення до України в контектсі російської агресії, почали збирати підписи по селі, щоб храм надалі належав Київському Патріархатові.

За словами архієрея, 14 листопада громада мала оголосити про це бажання, але прихильники МП зібрали священиків, підбурили людей з інших сіл, щоб перешкодити цьому. Слава Богові, сутички не сталося, люди говорили на підвищених тонах біля Божого дому, а не в ньому.

Владика здивований, як можна говорити про якесь захоплення церкви, якщо вона захоплена й утримується Московським Патріархатом, духовенство якого роками обманює людей. Тим часом, більшість вірян бажають бути в дійсно Українській Церкві, а не в тій, що лише називає себе такою.

16 листопада 2015 р. Інші новини за рубриками: Міжконфесійні контакти, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери