Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниНова версія сайта єпархії запрацювала в день його 10-річчя
Новини

Нова версія сайта єпархії запрацювала в день його 10-річчя

Нова версія сайта Волинської єпархії Київського Патріархату

Якщо Ви читаєте цю новину – це означає, що перебуваєте на оновленому офіційному сайті єпархії Pravoslaviavolyni.org.ua. Такий подарунок собі й користувачам його редакція із луцькою студією «WebMaestro» зробила з нагоди ювілею: єпархіальний веб-ресурс було відкрито 14 листопада 2005 р.

Головний редактор сайта протоієрей Віталій Собко розповів інформаційній службі єпархії, чим нове церковне інтернет-представництво відрізняється від старого. Насамперед це дизайн, який виростає з попередніх, але враховує сучасні тенденції.

Щодо структури – відбулися несуттєві зміни. Розділи «Газета» і «Передруки» об’єднано в один – «Статті». У ньому, зокрема, подаватимуть основні публікації часопису «Волинські єпархіальні відомості», але відтепер це видання можна читати повністю. Для цього передбачено окремий розділ із pdf-файлами. Блоки на головній сторінці, розроблені з використанням сучасних технологій, дозволяють користувачеві швидко та зручно знайомитися з останніми оновленнями.

Завдяки розробнику сайт одержав значний потенціал для розвитку впорядкування, рубрикації матеріалів та зв’язків між публікаціями різних розділів, зазначив о. Віталій. Щоправда, використання нової системи управління ресурсом ускладнило намір перенести сюди матеріали 2005–2015 рр., тому вони залишаться доступними у старій версії сайта за адресою Arkhiv.pravoslaviavolyni.org.ua.

13 листопада 2015 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери